Nauja

12 V 315 MHz 2 kanalų su 6 raktai 1 siųstuvas 3 imtuvo nuotolinio Valdymo jungiklis

€12.76

Į krepšelį


SKU: #t17

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Sertifikavimo: bmk
  • Modelio numeris: 433MHZ
  • Jungiklio tipas: Nuotolinio Valdymo Pultas
  • Savybės: 433MHZ
  • Prekės pavadinimas: Eoysncet
  • Garantija: 1
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Tipas straipsnis: Jungikliai

Pastaba: spalvos prekė gali šiek tiek skirtis dėl fotografijos ir savo kompiuterio

Ypatybė:

Dvi išėjimo kanalai gali būti nepriklausomas, bet taip pat ne blokuoti, ir pynimo

Gali būti naudojama nuotolinio valdymo siurblys, mašinos, įrankių, lizdų, LED žibintai, durys, langai, signalizacija, ir t.t

Specifikacija:

Medžiaga: plastiko išvaizda

Spalva: pilka ir balta

Darbinė įtampa: DC 12 V

Gavimo dažnis: 315 MHz

Tipo Lustas: 2260

Moduliacija: Klausti

Atstumas nuotolinio: 20 M

Baterijos tipas: 12V27A (nepridedami)

Veikimo režimas: skiepų, auto-lock

Maksimali apkrova: 10A

Dydis siųstuvas: 9,6x6,3x1,3 cm/3,77x2,48x0,51 "(L x W x H)

Dydis imtuvas: 7,5x5,4x2,8 cm/2,95x2,12x1,10 "(L x W x H)

Svoris: 216g

Veikimo režimas, ir veiksmus:

1. Numatytasis režimas gamyklos yra Virsta:

Paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką A, imtuvas A (relay A) įsijungia; atleiskite mygtuką, imtuvas A (relay A) išsijungia.

2. Jis buvo baigtas, jungiantis kiekvieno siųstuvo ir imtuvo buvo sukonfigūruotas, Režimas yra numatytasis režimas (autolock). Kai jūs jį gauti, jums nereikia iš naujo prisijungti, tiesiog prijunkite laidus pagal mūsų dizaino elektros instaliacijos schema.

Du režimai:

1) įdėkite Režimas:

Paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką A, imtuvas A (relay A) įsijungia; atleiskite mygtuką, imtuvas A (relay A) išsijungia.

2) Režimu užraktas:

Paspauskite mygtuką A, imtuvas A (relay A) įsijungia; paspauskite mygtuką dar kartą, imtuvas A (relay A) išsijungia.

Jei norite keisti numatytąjį režimą iš gamyklos, žemiau yra metodas:

1 aiškus:

Paspauskite ir palaikykite sužinoti mygtuką ant lentos, kaip imtuvas, raudonos šviesos (signalinė lemputė) bus apšviesti ir liks šviečia apie 5 sekundes, kol raudona lemputė išsijungia, tada atleiskite sužinoti mygtuką. Tai reiškia, kad valymo sėkmingas, ankstesnio režimo neveiks po valymo tinkamai.

2. pasirinkite režimą:

Paspauskite ir palaikykite sužinoti imtuvo mygtuką, raudonos šviesos apšviesti ir liks šviečia apie 5 sekundes, tada išjunkite jį (valymo priemonių), nebus išleistas, paspauskite ir palaikykite sužinoti mygtuką, tada raudona lemputė pradės mirksėti, jis bus flash kartą, o du kartus, Ir galiausiai tris kartus.

(1). Po lemputė du kartus, atleiskite mygtuką į gyvenimą, tampa režimas-lock.

(2). Po lemputė tris kartus, atleiskite mygtuką į gyvenimą, tampa režimas įrašo.

3. prijunkite nuotolinio valdymo pultas:

Paspauskite sužinoti imtuvo mygtuką, kol raudona lemputė ir tada atleiskite sužinoti mygtuką, raudona lemputė liks. Paspauskite mygtuką, esantį ant siųstuvo, raudonos šviesos (signalinė lemputė) sistemos valdybos imtuvas pradės mirksėti, tada paspauskite antrą mygtuką, raudonos šviesos (signalinė lemputė) mirksės ir galiausiai išjungti, šiuo metu, tai reiškia, kad siųstuvas ir imtuvas bus ne jungtis. Toliau, jums gali stumti mygtuką siųstuvas, imtuvo susijusios funkciją, kaip ir režimas jums pasirinkti.

Dėmesio: tai yra 2-kanalų komutavimo su 3 imtuvai, kiekviena plokštelė imtuvas turi būti pašalinti, kad pasirinktas veikimo būdas, ir susieti su siųstuvu, todėl jūs turite padaryti tris ankstesnius veiksmus kiekviename imtuvas, Ir, atlikdami 3 veiksmą pasirinkite dvi unikalios mygtuką nuspaudę ryšį, Tada imtuvas susijusių darbų, kaip režimas jums pasirinkti.

Pastaba:

1. Atsakomybė mūsų parduotuvėje yra daugiausia naudojamas kartu su siųstuvas jungiamas su mūsų kompanija. Jei norite naudoti savo siųstuvą, patvirtinti, jeigu veiklos dažnis, chip tipas ir vibracijos atsparumas jūsų siųstuvas yra pagal mūsų. Jei ne, tai ne prisijungti. Jei norite užduoti susiję, mes taip pat turime siųstuvo tik.

2. Kaip galiu patvirtinti, jeigu veiklos dažnis, chip tipas ir vibracijos atsparumas jūsų siųstuvas atitinka mūsų pačių?

-- Jungtis valdybos gavimo duoti galia ir galios šviesos plokštė, imtuvas bus žalias, paspauskite siųstuvu, jei signalo šviesos laive įsijungia, tai Reiškia, kad jūsų siųstuvas pagal mūsų imtuvas; jei signalas šviesa nieko (ne flash), kai jūs paspauskite siųstuvas, tai reiškia, kad jūsų siųstuvo negalima naudoti mūsų Imtuvas

3. Kai registratūroje, yra vieno kanalo, galima tik išmokti mygtuką, tik reikia mokytis, ir nuorodos mygtuką, kad norite valdyti.

4. Jei imtuvas turi du kanalus, jūs turite paspausti

Disko tipas vienetasPakuotės svoris 0.12 kg (0.26 lb.)Pakuotės matmenys 12cm x 10cm x 2cm (4.72 x 3.94 x 0.79 in)

Žymos: 12 V 315 MHz 2 kanalų su 6 raktai 1 siųstuvas 3 imtuvo nuotolinio Valdymo jungiklis pigiai, Jungikliai kokybės, pardavėjų iš kinijos Lempos ir apšvietimas, jungiklis jungiklis, jungiklis 3.