Nauja

Stonering 2 vnt ausinių garsiakalbio imtuvas priekinis garsiakalbis už Cubot Manito mobilusis telefonas

€2.48

Į krepšelį


SKU: #t385

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Modelio numeris: 1206
  • Prekės pavadinimas: stonering
  • Dizainas: Baras
  • Tipas: Top Ausinės, Garsiakalbis Imtuvas priekinis garsiakalbis
  • vieta: Viršutinėje pusėje mobilusis telefonas
  • Naudoti: Ausinės garsiakalbis

Aprašymas: Gabalėlis aukštos kokybės atsarginių Taisyti savo senų, sulūžusių, krekingo ir sugadintas, Išbandyti vieną prieš pristatymas, 100% darbo puikios būklės Didelė suma, galima pakuotės Turinys: 2 x garsiakalbis

MOKĖJIMAI priimami per Top-Global.newsl tik. SĄLYGŲ ir GRĄŽINIMO politikos kaitos Adresas-užsakymai yra tvarkomi per 1 darbo dieną. jei prašymą pakeisti savo adresą, prašome leiskite mums žinoti iš anksto. kitu atveju jūsų užsakymas bus siunčiami jūsų nurodytu adresu dėl jūsų Įrašas Top-Global.news. atšauktas Sandorių -mes galime atšaukti sandorius, tiesiog leiskite mums žinoti, kad mes galime procesą iš karto. mes galime suteikti rma numerį ar instrukcijas, jei tuo atveju, jei elementą jau buvo išvežtos. gavo Klaidingą Prekės/Ne, kaip Aprašyta -mes žmonės ir mes su pertraukomis įsipareigoti klaidų, bet mes esame pasiryžę jas ištaisyti, taip, kad pirkėjas pageidauja. jei prekės buvo negerai, ar ne tas pats, kaip parodyta produktų sąrašo, prašysime galite siųsti tikrasis photo/s elemento, kurį gavo kartu su jo pakuotės (rodyti etiketėje ant pakuotės). tai yra mūsų SVP, mums reikia tikrų ir apskaitos tikslais. DOA/Sugadintas Atvykus -mes įsitikinkite, kad mūsų prekės yra tinkamai supakuotos iki laivybos išvengti žalos atlyginimo, dėl prekės. jei gavote pažeistą elementą, kuris galėjo sukelti siuntimo metu, prašome pateikti mums su nuotraukomis elementą, gautų kartu su jo pakuotės (rodyti etiketėje ant pakuotės) mums patikrinti ir pranešti iš karto mūsų laivybos departamento, kad jie galėtų imtis tolesnių veiksmų. su defektais arba Nesuderinama -mes turime daiktų, urmu, todėl yra maža tikimybė, kad kažkas gali būti su defektais. kad gali reikalauti atsiųsti nuotrauką (- ų) prekės gautos, taip pat ir jūsų pradinis elementas, todėl mes galime palyginti ir atlikti būtinus veiksmus. jei jūs manote, kaip jums reikia grąžinti daiktą, prašome leiskite mums žinoti PRIEŽASTIS, kad mes galime suteikti rma Numerį ir, jei reikia.

PASTABA: tai NĖRA lengvas darbas tiems, kurie neturi techninių įgūdžių su Demontavimas arba Sujungiant Cell phones/mobilieji telefonai. taip, tik šį daiktą, jeigu žinote, kaip jį įdiegti. mes negali būti atsakinga už bet kokią žalą jūsų mobilusis telefonas/mobilusis telefonas gali sukelti metu keičiasi atsarginės dalys. specialių įgūdžių ir metodų, reikalingų tinkamai sumontuoti. pagalvokite du kartus, prieš pradėdami ardyti telefoną. ne, instaliavimo instrukcijos.

Pakuotės svoris 0.01 kg (0.02 lb.)Pakuotės matmenys 14cm x 4cm x 1cm (5.51 x 1.57 x 0.39 in)Disko tipas vienetas

Žymos: Stonering 2 vnt ausinių garsiakalbio imtuvas priekinis garsiakalbis už Cubot Manito mobilusis telefonas pigiai, Mobiliojo telefono Flex Kabelis kokybės, kinijos tiekėjų Telefonų ir Telekomunikacijų, Mobiliojo Telefono Flex Kabeliai, .